1 / 9
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2
60.000 €
27.02.2023 22:02

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ohrid

Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со кујна,дневна, 3 спални,ходник,купатило).
Површина на дворно место 100м2.
Куќата има два посебни влеза.
На приземјето е инсталирано парно.
Куќата се наоѓа кај пекара Габреш.
Moже замена за стан со површина околу 40м2.
Шифра Д62/4
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа 70м²

49000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

132000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам