SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT
1 €
Денес 16:32

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Elpida karamandi 63

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, elpida karamandi br 63, kukata e stara turnata so markica za graba plateni se Kumunal,i 105 kvadratni metri
Odalecena 50m od sirok sokak
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT 078 321 514!!! DEAN

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Vesna
Потврден огласувач
078321514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам