1 / 5
Roletar Saso
1 МКД
29.10.2020 19:25

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вршам монтажа на пластични и алуминиумски ролетни,венецијанер ролетни, вариолајт завеси, роло и фиксни комарници и поправка на истите

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075249778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам