1 / 8
Se prodavaat novi: farmerki, pantoloni i bluzi (maski)
1 €
17.06.2022 10:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

34

Боја:

Окер

Se prodavaat maski: farmerki, pantoloni i bluzi, novi, gi ima na slikite, cena za se komplet mnogu povolna.Bluzite se: mrezestata e xl, kosulata e xl. Pantolonite letni(65%polyester, 35% pamuk), italijanski se so golemina 33/50, pantoloni zimni(oker boja), golemina 34, marka mambo ekstra kvalitet.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

tino
Потврден огласувач
075683300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам