1 / 9
Se prodavaat farmerki novi
1 €
16.11.2022 12:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

34

Боја:

Темно сина

Se prodavaat 3 para farmerki novi. Ednite se marka: G-paul so golemina: W34 L34, a drugite marka:Calvin Klein, golemina: 33/50 italijanski(65% polyester, 35%pamuk) , i zimni marka mambo oker boja, golemina 34, ima i bluzi i kosuli...

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

tino
Потврден огласувач
075683300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам