1 / 12
APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI
По Договор
07.09.2022 08:37

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

300 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

boro
Потврден огласувач
0038970634901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам