1 / 11
VIla Flora Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 16:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Vila Flora nudi sobi na 100 metri od plazata!
Sekoja soba ima sopstveno kupatilo, kabelska TV, internet...
Na prizemjeto ima restoran so tradicionalna makedonska kujna, letna bavca so prekrasen park, parking plac i video nadzor...
Za poveke detali poglednete ja nasata web strana: http://www.vilaflora.com

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075491943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам