1 / 4
IZDAVAM GARSONJERA
100 €
Цената не е фиксна
15.11.2022 13:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA SALA.EXTRA POVOLNO ZA STUDENTI VO BLIZINA NA TURISTICKIOT FAKULTET.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zoran Petreski
Потврден огласувач
071298250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам