1 / 7
APARTMAN ZA TURISTI
1 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 17:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so restoran, market, 50m od ezeroto ,kompletno opremen so kujna, banja, TV/kablovska, i mala spalna, sloboden od 01 juli rezervirajte.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

pceli
Потврден огласувач
078 422 728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам