1 / 11
Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2022 19:04

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и подолг период.

Exclusive apаrtments for rent. Long and short stay.

Option for Daily stay.

Ексклузивни апартмани за изнајмување за подолг и пократок период.

Опција за Дневен претстој.
075270395

Luxurious van for VIP passengers. Mercedes Viano, LUX version.
Enjoy Your business trip or family journey.
Rent with / or without a professional driver for daily or
multi-day rental.
Just call us on phone.
We want to help you explore our country with style and personal driver.

You will be amazed by our service:
Luxury transfers from the Skopje airport to every point in the country.
Transport with Luxury Mercedes Benz Viano.

Book Your VIP private transport with professional chauffeur.

We offer rental Luxury van for :

* Transfers
* Meetings
* Business meetings
* Commitment and sending VIP guests
* Transfers from any / to any desired destination

+38975270395

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам