1 / 10
APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza
1 МКД
23.09.2022 14:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Населба Свети Стефан

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogoden za odmor i rekreacija vednas do hotelot Belvedere na 150m oddalecenost od plazite Slavija, Nemo(Gorica 3)... i na 4 km oddalecenost od gradot Ohrid. Apartmanot ima:

-DNEVNA soba so KUJNA (kujna komplet opremena ) i LEZAJ dupli za dvajca (2 x 75cm)
-SPALNA soba so dva lezai koi moze da se spojat vo eden dupli
-KUPATILO
-Spalnata i dnevnata soba imaat posebni terasi.
-informacii na tel: 076-439-949 ili 070-786-395

✅ ✅ ✅ SLOBODEN OD 20.08.2022

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Joco
Потврден огласувач
075426633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам