Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona
1 €
Цената не е фиксна
01.10.2022 08:54

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3004 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano Kosiol, pod zeleznickata stanica, pozadi Palma mall. Spagja vo industriska zona, izleguva na dva pata, celata strana e pokraj pat, do nego slobodno moze da odi kamion i okolu nego ima izgradeno stanbeni I delovni objekti. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksej
Aerodrom
Потврден огласувач
078263144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам