1 / 12
Studija i sobi s.Trpejca
1 МКД
Цената не е фиксна
15.09.2022 23:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavam sudija i sobi vo selo Trpejca na samo desettina metri od ezeroto.
Site sobi se opremeni so TV, WiFi internet, Frizideri oprema za kuvanje , i balkoni so pogled na ezero.
Site sobi imaat kupatila, dodeka studijata se opremeni so kujni.
Cenata za sobite e po dogovor

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
071279261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам