1 / 4
spravi za vo teretana
11.111.111 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 20:55

Кисела Вода / Скопје

polovni spravi za vo teretana od firmata body s sport haken smid...,pek dek.... kafez,...i aduktor i abduktor profesionalni germanski i klupa za ramo kik ton


Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
070 340 107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам