Logo

BUNGALOWI APARTMANI LILE PESTANI

Број на оглас: 1302259 | Објавен на: 23.02.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач