1 / 12
Villa Kliment privatno smestuvanje vo Pestani
600 МКД
Цената не е фиксна
27.10.2022 21:53

Охрид / Охрид

Privatno smestuvanje
sobi za izdavanje opremeni so: sopstveno kupatilo;
klima ured;
Frizider;
kabelska televizija so lcd tv; bezzicen internet WI-FI;
sopstven parking
centralno greenje(rabotime vo tekot na celata godina)
cena po dogovor
informacii na tel:
KONTAKTIRAJTE NE POSLE 16:00 casot
389/046/285-032;
Zvonete na ovoj broj !!!!
077/761-772
Zvonete na ovoj broj!!!!
077/761-772
Zvonete na ovoj broj!!!!!!
077/761-772

Napomena!!!
Koristenjeto na Klima ured se
DOPLAKA.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075481198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам