1 / 1
камп приколка BRAKO шаторска
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2021 20:20

Прилеп / Прилеп

се продава камп приколка BRAKO шаторска во одлична состојба. Цена по договор

Телефон 077 602 182 - Живко

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Живко Петрески
Потврден огласувач
077 602 182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам