Logo

Apartmani vo Ljubanista na 100m od ezero

Број на оглас: 1307901 | Објавен на: 14.08.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Греење: Нема

Цена: 30 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат 2(два) апартмани (станови) од по 40м2 на само 100м одалеченост од Охридското езеро. Апартманите имаат посебен влез (еден апартман=цел спрат). Апартманите располагаат со посебно купатило, спална соба, дневна соба, комплет опремена кујна, телевизор, боом ТВ, ДВД, тераса со маси и столици, зидана скара, сопствен паркинг.
Тие што биле знаат зошто Љубаништа е најубавото и најмирното место во Охрид за фамилијарен одмор. А останатите дознајте!!!
Цена 30 евра по апартман.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Игор Бежоски

Потврден огласувач