1 / 12
Се издаваат соби и апартмани за туристи
900 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.10.2022 08:11

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат апартмани и соби за туристи , 100м од езеро и од женска плажа и со поглед плажата.
Собите и апартманите се со свое купатило , кујна ,тераса ,паркинг (интернет и кабловска )
Има 2 креветни , 3 креветни и
4 креветни апартмани.

077 952 861

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Се продава
Потврден огласувач
077 952 861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам