1 / 3
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа
130.000 €
25.11.2022 21:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

11

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ohrid

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк
Површина на дворно место 300м2.
Куќата се наоѓа во близина на новата автобуска станица.
Шифра Д62/12
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни

200000 €

ИМПЕРИЈА – Вила во Св.Стефан

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам