1 / 1
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац до езеро
По Договор
30.11.2022 22:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац на прва линија кај плажа Кадмо.
Плацот има површина 1200м2
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Продажба на плацеви

40 €

ИМПЕРИЈА –Продажба на плацеви

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам