1 / 2
rcf l18p400 za dynacord forum kutii
По Договор
18.05.2022 09:24

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx20 ili f18pwh ili f17pwh.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам