1 / 12
Led paneli Лед панели krug / kocka
90 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2022 01:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na LED paneli ugradni / nadgradni / visecki sajla.

www.facebook.com/MagicDizajn

zasteda na struja nad 80% energetska klasa A
rok na traenje 12 godini - 50.000 rabotni sati

3w - 90 den. dimenzii (75x85x22 mm)
6w - 140 den. dimenzii (110x120x22 mm)
12w - 160 den. dimenzii (135x147x22 mm)
15w - den. dimenzii (160x170x22 mm)
18w - 190 den. dimenzii (220x225x22 mm)

CENA po dogovor za poveke od 10 parcinja !!!

Nadgradni - ugradni / visecki sajla

15w - 999 den. Dimenzii : 296*296*12 mm
38w - 1800 den. Dimenzii : 600*600*12 mm

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Magic osvetluvanje
Потврден огласувач
070757933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам