1 / 3
SE PRODAVA HIDRULICEN KLIP
130 €
Цената е фиксна
29.03.2021 08:32

Гостивар / Гостивар

Se prodava hidrulicen klip so dve uski pogodna za presa.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам