1 / 8
ZAMENA ZA POMAL STAN ili GARSONJERA
50.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.04.2022 16:16

Кичево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Мара Угринова Гина

Se prodava ili zamenuva za pomal stan!
Lokacija: ul. "Mara Ugrinova Gina" br.63 Kicevo,
vednas do magistralniot pat Kicevo - Prilep.
Cena po dogovor!
Zamena so vasa doplata!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Bosko Lazarovski
Потврден огласувач
078208658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам