1 / 8
VENECIJANER, ROLETNI, VARIOLAJT, KOMARNICI
12 €
04.10.2018 19:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ,ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ , РОЛО ЗАВЕСИ , ЗЕБРА ЗАВЕСИ ,КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ , ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ ОД ПОЗНАТИОТ СВЕТСКИ БРЕНД HOLIS INDUSTRY ОД КОЈА ФИРМА ПОСЕДУВАМЕ И СЕРТИФИКАТИ.
СЕ ЗА ВАШИОТ ДОМ НА ЕДНО МЕСТО ОД ПРОИЗВОД, МОНТАЖА И СЕДВИС ПО ЦЕНИ ПРИСТАПНИ ЗА СЕКОГО.


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

VENECIJANER
Ѓорги Димитров лам.2 лок 3
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам