1 / 12
Connecting Rod HOT ROD 8126 - YAMAHA YZ 85 (MOTOPARTS-Велес)
6.700 МКД
22.06.2021 16:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

YZ 85

Connecting Rod HOT ROD 8126 - YAMAHA YZ 85

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес (MotoParts)
Благој Ѓорев 152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам