1 / 2
POGODNO ZA VIKENDICA
8.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 20:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиско е и вода. Контакт 070/234-035 !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goce
ul 1615 br:20 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
070234035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам