Iznajmuvam sobi za studenti/studentki
По Договор
01.10.2020 12:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Iznajmuvam sobi za studenti i studentki pozadi kampus 2. broj za kontakt 077/688829 stan stip

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам