1 / 12
Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking
По Договор
23.03.2023 11:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Адреса: 7-ми Ноември, број 9

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;

Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен паркинг(гаража). Паркингот е на околу 300 метри од вилата.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)
Исто така можете да не побарате во бутикот ЛАВО.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070 570 617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам