1 / 10
Ланец и ѕвезди RK KIT CHAIN 9691 - YAMAHA YZF R1 2009-2014
14.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.04.2021 19:11

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2009

Модел:

YZF R1

Ланец и ѕвезди RK KIT CHAIN 9691 - YAMAHA YZF R1 2009-2014
Chain and Sprocket Kit CHIARAVALLI/RK for Yamaha
Може да се купи веднаш преку интернет од: motoparts.com.mk

достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање
www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам