1 / 4
rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord
180 €
Цената е фиксна
01.05.2022 20:11

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

***novi***
Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам