1 / 4
Деловен простор
По Договор
18.04.2022 14:14

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Греење:

Нема

Се продава деловен простор на улица железничка
Џоко 077656252
Џоко 077656252
Џоко 077656252
Џоко 077656252

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
0038976263963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам