1 / 12
куќа во штипско ново село
80.000 €
Цената е фиксна
30.09.2022 19:55

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Krste Misirkov

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село.
Приземјето - Дуќан од 50 м2. со WC и е погоден за сите видови на дејности.
Првиот кат е околу 55 м2. со наместена кујна и купатило.
Вториот кат е со две посебни соби, претсобје, купатило со када и е отприлика 65 м2.
Погодна е и за изнајмување на студенти и моментално има 6 лежаи со можност од месечна заработка до 300 €.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
070 914 814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам