1 / 4
karcher so topla voda
600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 21:01

Прилеп / Прилеп

karcher so topla voda ispraven sega servisiran komplet site simerinzi i mazetni smeneti 100 evra servis.so 10 metri crevo pistol 90 santimi.motor 4.7.kw.so vodeno i vozdusno ladejne.so f.18.klipovi.tel.075 823 693.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075823693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам