1 / 5
kercher wap kef
500 €
Цената е фиксна
08.11.2022 19:51

Прилеп / Прилеп

prodavam masina kef ispravna servisirana 130 evra servis napravena vo servis kerher vo skopje ivbis.masinata e so topla voda no toplata voda ne raboti i fali pompata za nafta,taka e ispratena od svajzaria.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075823693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам