1 / 1
Природен квалитетен мед - Priroden kvaliteten med
400 МКД
Цената не е фиксна
16.09.2019 18:10

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Продавам високо квалитетен планински мед од Осоговските Планини. Има сертификат за највисок квалитет од Земјоделскиот Факултет во Скопје. Цената е во зависнот од количината и договорот. Доколку барате квалитетен мед, на вистинското место сте.
ЃОРЃИ тел. 070 930 843

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070793207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам