1 / 10
Parno greenje-Парно греење
1 МКД
17.11.2020 07:19

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Про Солар технолоџис Регионален центар за ЕЕ и ОИЕ
-овластен дилер и сервисер на котли и камини на пелети:
-Центрометал Хрватска
-Екошпар-Македонија
-Диекотек-Македонија
-Марели-Бугарија
Бесплатно штелување и прво пуштање во работа.
Вршиме продажба и монтажа на:
-Горилници на пелети за сите типови котли на цврсто гориво
-Комплетна фитингарија за централно греење и ладење
-Сончеви колектори за топла вода
-Хидрофори,пумпени станици
Сите производи се со европски сертификат за квалитет.
Работиме низ цела Македонија!
Монтираме пелет горилници на сите типови котли на цврсто гориво.
За подетални информации обратете се во изложниот салон на:
ул.Јане Сандански бр.10 Неготино
или на тел.078/470 100 или на нашата веб страна:www.pro-solar.net

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Про Солар технолоџис
Јане Сандански 10
Потврден огласувач
078470100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам