1 / 10
Акумулатор UNIBAT CTZ6S-BS - HONDA CBR125 YAMAHA XVS250
2.100 МКД
Со вклучен ДДВ
03.11.2021 15:38

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

CBR 125

Акумулатор UNIBAT CTZ6S-BS одговара за следниве модели:
HONDA CBR 125 06
YAMAHA DT RE 125 05
YAMAHA TW125 03
YAMAHA XVS Drag Star 250 01-04
YAMAHA XVS Drag Star 125 00-04
Може да се купи веднаш преку интернет од: motoparts.com.mk

достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање
www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам