1 / 3
igli za sienje
10 МКД
02.08.2022 07:23

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

razni igli za sienje tekstil i koza germanski okolu 3500 parcinja

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078802171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам