1 / 12
se izdavaat tri dvokrevetni sobi
По Договор
24.09.2022 03:32

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja so dve kupatila so wc sobite se renovirani vo sekoja soba ima tv so kablovska internet wfi radijator za greenje i zaednicka kujna komlet opremena vo kukjata ne ziveat gazdite uslovite se odlicni vredi da se vidi

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
075294287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам