1 / 12
se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja
По Договор
24.09.2022 03:32

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja vo sekoja soba ima tv so kablovska internet so wfi radijator za greenje dve kupatila so wc i komlet opremena kujna vo kukjata ne ziveat gazdite uslovite se odlicni vredi da se vidi

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
075294287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам