1 / 8
REEBOK ZR7 ELLIPTICAL BIKE - ЕЛИПТИЧЕН ВЕЛОСИПЕД ORBITREK
13.990 МКД
21.07.2022 20:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
Одлични вежби за секого, без оглед на нивото на физичка подготвеност.
8 нивоа на отпор.
4 програми.
Практичен LCD екран на кој се покажани брзината, времето, калориите, пулсот и вртежите во минута.
ВО КОМПЛЕТОТ ДОБИВАТЕ

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Компјутер:
LCD 131 x 67 мм
6 функции:
Брзина, време, растојание, калории, пулс, вртежи во минута
4 програми:
Рачна, таргетирање време, растојание, калории, обновување
3 дополнителни карактеристики:
Сензор за пулс, тркала за транспорт, прилагодување на нивото на подот
Батерии:
2 x AA
Димензии:
143 x 64 x 167 см
Максимална дозволена тежина на корисник:
130 кг
Тежина на производ:
58,7 кг

BIDIFIT PRODAVNICA UL.JORDAN MIJALKOV BR 2 TEL.02/6121-100 070609659

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

Bidifit Fitnes spravi
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам