1 / 1
Pay Pal поддршка, примање и праќање пари, решение на проблем
1 €
Цената не е фиксна
01.11.2021 17:35

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК.

За сите прашања и проблеми кои ги имате околу Pay Pal сметка:
- да отворите Pay Pal сметка
- да си ги повлечете средствата кои ги имате на Pay Pal (а веќе не можете на МК картичка)
- да решите проблем со лимитирана сметка
и се' поврзано со Pay Pal контактирајте ме на e-mail во порака доколку сум недостапен на моб.
Цена за услугата е по договор во зависност од истата.


термини: пеј пал, pej pal, pari, prakjanje, stranstvo, kartichka, plakjanje, internet, ebay

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Marjan Bonev
Потврден огласувач
078586948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам