1 / 9
Vila Toše D. Kruševo
10 €
Цената не е фиксна
02.06.2023 11:30

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.Sula Mina b.b

Pominete nezaboraven odmor, uzivajte vo cistiot vozduh i prekrasnite smestuvacki kapaciteti na Vila Di Tose Krusevo, na atraktivna lokacija vo strogiot centar na gradot.

Rezervacii na tel. 070 208 076; 070 608 700

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Vila ToseD. Krusevo
Потврден огласувач
070208076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам