Logo

Куќа нас.Пинтија ул.1439 бр.17

Број на оглас: 1366769 | Објавен на: 01.07.2019, 01:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Ul.1439 br.17

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќа нас.Пинтија ул.1439 бр.17
карши Ваташа пекарата, тврда градба 60м2 3соби,купатило,двор 200м2 и гаража 15м2
ЦЕНА ПО ДОГОГОР
ДАНЧЕ
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ: 02/5206750

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  .....

Потврден огласувач