1 / 9
Клипњача SUZUKI RM-Z 450 2005-2007 PROX MOTOPARTS-Велес
12.500 МКД
Со вклучен ДДВ
12.10.2021 16:15

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2005

Модел:

RM-Z 450

Connecting rod PROX 03.3405 SUZUKI RM-Z 450 2005-2007 OEM: 12161-35G00-0B0 Made in Japan

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев 152
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам