1 / 12
Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid
500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 19:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/

Студио (соби) со купатило, интернет, паркинг, тераса со панорамски поглед на езерото, mini фрижидер, чајна кујна со прибор и плински уред со 1 рингла, посебен влез, брачен кревет-200 см х 180 см, погодно за парови, ресторант на 90m со 10% попуст, асфалтиран пат = 8 €вра по лице / мин. 15 евра ноќ за студио

GPS Google maps na villa OHRID LAKE VIEW = ЛОКАЦИЈА Рача - Охрид, 400м над Билјанини Извори: https://goo.gl/maps/nGMJ3ZK2brzgYw1c8

Youtube видео: https://www.youtube.com/watch?v=Fk16QBhpaN4

Ресторант со паркинг на 90 метри = АНА МАРИЈА = 10% попуст како наши гости

1 Апартман 30м2 - еднособен ( 3 брачни кревети + 1 тросед со пуштање, погоден за фамилија до 7 членови, со сопствено купатило, интернет, голема тераса со поглед на езеро, фрижидер, плински уред, чајна кујна, посебен влез, паркинг)

Нема гужва, мал капацитет, просечно 4 парови вкупно, секој на своја тераса

Контакт и Резервации на мобилен и viber: 070556578 Гоце
email: goce3d@yahoo.com
https://www.facebook.com/gocegjorsheski

Резервација со уплата на аванс на трансакциона сметка заради ваша и наша сигурност!

Во околината:
- на 90 метри ресторан ANA MARIJA со 10% попуст за наши гости , со прекрасни јадења, нормални цени и прекрасен поглед-линк: https://www.facebook.com/AnaMarijaOhrid/
- Центар - 2,3км (7 мин. со автомобил, со пешачење 30 минути покрај шеталиште(кеј), со такси 2,5 евра во еден правец)
- Маркети: ТАМАРО, КАМ, TINEX =1,3km
- Плажи: Cuba Libre, Kadmo, Ambrosia - на 2km ( 10 минути со автомобил), Golden Beach Park - 4 km; Nemo Beach 4,4km, EGOIST 4km
- Karting cars RIMO на 1,4km
- Билјанини Извори 800m
- Бензинска МАКПЕТРОЛ 1км
- Автобуска станица 4,6км
- Аеродром 12км

Специјална информација за лица кои доаѓаат без автомобил, со автобус или со пешачење:
``Од главниот магистрален пат Наум Охридски до сместувањето има 380 метри нагорнина-угорница по асфалтираниот пат.``

За секој случај - ``Упатство за возење од бензинската пумпа МАКПЕТРОЛ кај Билјанини Извори до апартманите (ако не користите GPS локација): возете 700м право по главната улица ( булевар Наум Охридски - Туристичка), па на првиот исклучок од лево вртите полукружно ЛЕВО и се приклучувате на другите две сообраќајни ленти во правец како да се враќате на бензинската пумпа. Возете право 150метри па се исклучувате ДЕСНО од главниот пат (меѓу двете сообраќајни табли РАЧА и завршеток РАЧА. Возите право по блага угорница 350метри и после кривината налево од 90 степени (околу железниот ТРАНСФОРМАТОР за струја) вртите уште веднаш ЛЕВО во уличката(сокак) и на 50 метри се апартманите со паркингот.``

tags: тоалетна баня балкон собе стаи стая куќа кућа къща вила апартмани апартаменти спалня спална спаваћа смештај сместување настаняване нощувка ноќевање ноћење гледка језеро приватен приватни частен кухня кухиња посебен одвојено отделно асфалтирано павирана град охридско Биљанини Билянини източници еднособен једнособан двойки семеен фамилијарен

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Гоце
Villa Ohrid Lake View, Racha, Ohrid
Потврден огласувач
+38970556578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам