1 / 1
BARAM STAN POD NAEM. PRAZEN. NE NAMESTEN.
100 €
Цената е фиксна
07.08.2022 00:10

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Барам да изнајмам стан,нов или по нов, не е важна квадратурата, празен, не наместен, може и како дел од куќа.
075270395 САМО НА ОВОЈ БРОЈ

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам