1 / 5
IZNAJMUVAM HILTA TORNA KRSAC NA BETON pikamer
10 €
24.02.2023 13:50

Аеродром / Скопје

Iznajmuvam golema Hilta krsac na beton, asfalt i kamen.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

,,,
Потврден огласувач
078310484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам